a

Про нас

Our history

Наша історія

InJoy - це шлях від натхнення до здорової краси. Все почалося з усвідомлення особливості кожного дня і миті, розуміння, що косметика - важлива частина повсякденного життя кожної людини. Навіть ті, хто не особливо виділяють її роль у своєму житті - все одно користуються нею щодня. Ми розуміємо, що життя - це не тільки грандіозні події , а й щоденні дрібниці, де все має значення. Еко-бренд InJoy - це не тільки про косметику, а й про гарне самопочуття, яскраві емоції та усвідомлення унікальності кожної миті.

Які компоненти ми використовуємо?

У виготовленні натуральної косметики ми використовуємо сертифіковані в Європі складники. Сертифікати розміщено внизу цієї сторінки.

Чи підходить наша косметика веганам?

Більшість косметики InJoy підходить для використання веганам, але ми маємо деякі позиції, котрі містять бджолиний віск. Для вашої зручності всі товари, котрі підходять для використання веганами ми позначаємо спеціальним символом на сайті.

Чи тестується косметика на тваринах?

Ні, InJoy - це на 100% cruelty free бренд.

Де виготовляється косметика InJoy?

Виробництво продукції зосереджено в м.Київ. В нашій команді працюють справжні професіонали своєї справи: хіміки та технологи з виробництва косметики. 

1
Our mission

Наша місія

Дарувати позитивні емоції, розвивати любов до себе та природи, шляхом створення натуральної та якісної косметики.

2
d
Brand idea

Основна ідея бренду

Якість, стандарти і натуральність - поєднувані. Попри величезну пропозицію, український ринок перенасичений псевдонатуральністю - намагаючись зловити тренд багато виробників використовують eco, organic та natural у назвах своїх продуктів. Однак часто лише назвами все і обмежується. Технологічний процес вироництва натуральної косметики складний, значно простіше - надрукувати додаткове слово на етикетці 🙂 inJoy - це доказ того, що натуральна косметика може бути якісною, може відповідати стандартам і виготовлятися у відповідних санітарно-гігієнічних нормах.

3
Brand concept

Концепція InJoy

Справжня натуральна косметика не лише виконує косметичну функцію, а впливає на самопочуття і настрій. Аромати, кольори, текструри, консистенції - все це має значення. Тому в кожному продукті складники підібрані так, щоб людина відчувала максимальну користь - косметичну і моральну. Кометику ми виготовляємо лініями. Кожна з ліній - це окрема концепція, своя філософія і свій шарм. Незміннне одне - натуральність та унікальність.

4
Creating a culture of care

Створюємо культуру догляду за тілом

Через незнання, невміння і довгий час відсутність доступних якісних натуральних косметичних продуктів в Україні слабо розвинена культура догляду за тілом. Люди не знають як правильно користуватися багатьма заcобами і навіщо вони потрібні. Ми розвиваємо культуру догляду за тілом і говоримо про те, що краса - це поєднання зовнішнього і внутрішнього станів. Натуральність і правильне застосування косметики забезпечує справжню красу.

d

Сертифікація

d

Блог

Читайте наші останні статті
Back to top
Search

Пошук продукту

Скористайтесь швидким пошуком.