Співробітництво

Варіанти співпраці:

1

Відкрити моно брендовий магазин або торговий острівець з натуральною косметикою

Ми надаємо комплексну підтримку і консультації протягом усього процесу - від вибору локації до мерчандайзингу. Проводимо навчання для продавців і постійно надаємо інформаційну підтримку стосовно нашої продукції. Пропонуємо вигідні цінові умови та маркетингову підтримку у вигляді товарних бонусів.

2

Доповнити асортимент свого косметичного магазину якісними продуктами українського виробника.

Працюючи з нами в цьому напрямку ви отримуєте додаткову цінність серед клієнтів, адже inJoy - це натуральна косметика з високоякісної сировини, широкий асортимент товарів, стильний дизайн упаковки. Ми пропонуємо оптові ціни, маркетингову підтримку, навчання продавців і постійну інформаційно-консультаційну підтримку.

3

Додати українську натуральну косметику в асортимент свого екологічного концепт-стору.

Ми працюємо з магазинами і мережами, які реалізують різну натуральну продукцію. Косметика inJoy сертифікована і відповідає всім стандартам екологічності і натуральності, тому чудово доповнює асортимент магазинів з натуральною продукцією. Для еко-маркетів ми також пропонуємо вигідні цінові умови, маркетингову підтримку, навчання продавців і постійну інформаційно-консультаційну підтримку.

Ми прагнемо розвивати культуру усвідомленого догляду за собою, дарувати людям свято і настрій кожен день. І ми розуміємо, що тільки в міцному і довгостроковому партнерстві з тими, хто розділяє наші цінності, прагне розвивати свій бізнес, підтримує світові тренди натурального виробництва, дбайливо ставиться до свого здоров'я та здоров'я своїх близьких, можливо змінити світ на краще. Бути партнером InJoy - це бути членом дружної сім'ї, де завжди можна розраховувати на підтримку і сприяння в розвитку бізнесу.
d

Умови співпраці

для оптових клієнтів

Умови співпраці по системі дропшиппінгу:

Якщо досягнута угода про співпрацю, дропшиппер отримує партнерські ціни, знижка від роздрібної ціни –30%. Дропшиппер може робити закупівлю тільки того товару, який представлений на його торгових майданчиках (сайти, соцмережі). Ціни на сайтах дропшиппера повинні відповідати роздрібним цінам, заявленим в прайсі.

Схема роботи дропшиппера:

1.
Оформити заявку на продукцію
2.
Отримати підтвердження Injoy про наявність і суму до оплати
3.
Сплатити , переслати підтвердження про оплату
4.
Передати менеджерові інформацію про доставку
5.
Отримати у менеджера Injoy номер ТТН
6.
Отримати свій дохід!

Давайте заробляти разом!

Менеджер Анастасія: +380996620711

Back to top
Search

Пошук продукту

Скористайтесь швидким пошуком.